AVİTA Nedir?

AVİTA Çalışan Destek Programı Tanıtım Video

AVİTA Nedir?

AVİTA, tamamen iş ve iş yeri odaklı, kurumlara sürdürülebilir yüksek performans ve verimlilik sağlayan bütünsel bir programdır.

Çalışan aidiyeti ve mutluluğunu en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen AVİTA, hayatı kolaylaştıran hizmetleri, uzman danışmanları ve güven, destek, performans hedefleriyle kurumunuzun, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın 7/24 yanındadır.

Şimdiye kadar 2 milyonu aşkın çalışana ve onların aile bireylerine destek veren AVİTA, Fortune Global 500 listesindeki şirketlerin %20'sinden fazlasına hizmet vermektedir.

Güven

AVİTA, 20 yılı aşkın uluslararası hizmet tecrübesi, gelişmiş altyapı, uzman kadro ve geniş hizmet ağı ile çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını Türkiye'deki şirketlere ve çalışanlara dünya standartlarında sunmaktadır. Tüm hizmetler, gizlilik, güven ve kurumla işbirliği temel ilkelerine dayalı, belirli standartlar ve etik kurallar çerçevesinde yürütülmektedir.

AVİTA hizmetleri, BSI Group denetiminde ISO 9001:2015 standartlarında sunulmaktadır.

AVİTA hizmetleri, CFE Cert denetiminde ISO 27001:2013, ISO 27701 ve ISO 22301 standartlarında sunulmaktadır.

Tüm hizmetler, "Mesleki Sorumluluk Sigortası - Professional Liability Insurance" poliçesi kapsamında 1.000.000 USD limitle teminat altına alınmıştır.

Destek

Psikolojik, tıbbi, mali ve hukuki konulardaki uzman desteğiyle çalışanlara kişisel sorunlarını çözmeleri için bilgilendirme ve danışmanlık yapmakta, iş - özel yaşam dengelerini başarılı bir şekilde kurmalarına yardımcı olmaktadır. AVİTA, yöneticilere güçlü yönetim araçları sunarken, ölçüm, analiz, değerlendirme, raporlama hizmetleriyle de etkin destek sağlamaktadır.

Performans

Çalışanın zihnini meşgul eden kişisel sorunları çözüldüğünde işine daha iyi konsantre olmakta, performansı artmakta ve bunun sonuçları hem çalıştığı şirkete hem kendi psikolojisine dolayısıyla iş, aile ve sosyal yaşamına olumlu olarak yansımaktadır. Zamanını daha etkin kullanabilen yöneticiler de, sorumlu oldukları konularda daha verimli çalışma şansına kavuşmaktadırlar.