Avita çalışanları farklı kongre ve zirvelerde aktif bir şekilde yer alarak hem iş dünyasının hem de akademik dünyanın nabzını sürekli takip etmektedir.basin2

23. İnsan Kaynakları Zirvesi

 

Be Digital Yönetim Fuarı 2018 kapsamında 23. İnsan Kaynakları Zirvesi'ndeydik.
Volkswagen Arena'da düzenlenen etkinlikte çalışanların motivasyon ve bağlılığını arttıracak çözüm önerilerimizle yerimizi aldık.

basin2

Avita ile Çay Saati

 

Günümüzde bireylerin gündelik hayatlarının büyük bir kısmını iş hayatları oluşturmaktadır ve buradaki bir sorun kişinin işlevselliğini ve genel iyilik halini yüksek ölçüde etkileyebilmektedir.
Avita, çalışanlara bu noktada psikolojik çözüm önerileri sunarak farkındalık kazandırmaya ve ruh sağlıklarını dengede tutmalarına yardımcı olmaktadır.

basin2

EAEF 2018 CONFERENCE

 

Avita, bu yıl da sizlere yüksek standartlarda hizmet verebilmek için uluslararası trendleri gözlemleyip yerel markasını güçlendirdi.

basin2

25. Peryön İnsan Yönetimi Kongresi

 

Mutlu çalışanlar ve mutlu şirketler için Avita!

basin2

25. Peryön İnsan Yönetimi Kongresi

 

25. Peryön Kongresi bu yıl da inovatif ve yüksek tempolu geçti.
Avita da bu etkinlikte geniş yelpazede sunduğu hizmetlerle çalışanlarına değer veren şirketlerce yine ilgi odağı oldu.

basin2

Avita ile Çay Saati

 

Avita, Türkiye'nin her yerinde çalışanlarınıza ulaşarak destek olmaya devam etmektedir.

basin2

EAEF 2017 CONFERENCE

 

Avita, Employee Assistance European Forum'a katılarak alandaki uluslararası yenilikleri de kurumsal çözümler sunan programlarına entegre ediyor.

basin2

16. Dünya İnsan Yönetimi Kongresi
20-21 Ekim 2016, İstanbul

 

Avita; Çalışanın yanında.
Her an, her konuda...

basin

20. İnsan Kaynakları Zirvesi
11-12 Şubat 2015, İstanbul

 

Avita olarak her sene katıldığımız zirvede bu sene de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yerimizi aldık.
Birçok İK profesyonelinin buluştuğu zirvede standımızda katılımcıları ağırlayarak çalışmalarımızdan ve özellikle Çalışan Destek Programı’nın kurumlara faydalarından bahsettik.

basin2

13. Yönetim Zirvesi
26 Kasım 2014, İstanbul

 

Avita Genel Müdür Yardımcısı Faruk Ertuğ, ‘Çalışanların İhtiyaçları Değişiyor, Peki Ya Yöneticilerin?’ başlığındaki sunumuyla değişen dünyada yöneticilerin önemi üzerinde durdu ve Avita yönetim araçlarından bahsetti. Sunumun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

‘Avita Çalışan Destek Programı Yönetici Araçları’na ise buradan ulaşabilirsiniz.

basin3

2. Örgütsel Davranış Kongresi
7-8 Kasım 2014, Kayseri

 

Avita Ürün Müdürü Sibel Karamaraş, ‘Satış Çalışanlarında Duygusal Emek ve İş Tatmini İlişkisi’ üzerine yaptığı akademik çalışmasını sundu.

Bu kongrenin amacı bilim dalında çalışanların bir araya gelerek hem çalışmalarını paylaşma imkânı bulmaları hem de ortak çalışmaların zemini oluşmalarıdır. Sunum özetine buradan ulaşabilirsiniz.

basin4

Peryön İnsan Yönetimi Kongresi
16-17 Ekim 2014, Ankara & 4-5 Kasım 2014, İstanbul

 

Ankara’da 15.si, İstanbul’da ise 22.si yapılan PERYÖN İnsan Yönetimi Kongrelerinde standımızda misafirleri ağırlayarak yeni hizmetlerimizi tanıtma ve soruları cevaplama fırsatı bulduk.

Yeni hizmetlerimiz olan Bel-Boyun-Sırt Ağrıları & Ofis Ergonomisi, Yenidoğan Bakım Bilgisi ve Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemizdeki Hizmetler sayfasından ulaşabilirsiniz.

basin5

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Misafir Konuşmacı
6 Haziran 2014, İstanbul

 

Avita Ürün Müdürü Sibel Karamaraş, İstanbul Bilgi Üniversitesi Örgütsel Psikoloji yüksek lisans bölümündeki öğrencilere Türkiye ve Dünya’daki çalışan psikolojisi ile ilgili bilgileri, güncel durumları, nelerin yapıldığını ve Avita’nın bu anlamdaki araştırma ve çalışmalarını aktarmıştır.

basin7

19. İnsan Kaynakları Zirvesi
12-13 Şubat 2014, İstanbul

 

İnsan Kaynakları profesyonellerinin toplandığı en büyük zirvelerden biri olarak görülen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde birçok kişiyle tanışma imkânı yakaladık. Çalışan destek programının şirketlere sağladığı yararlara odaklanan standımız zirvenin ilgi odağı oldu. Çalışan Destek Programı’nın yanı sıra diğer programlarımızı ve çalışmalarımızı paylaşma fırsatı bulduk.

HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ DÜZENLİ VE GÜNCEL BİLGİLER ALMAK İSTER MİSİNİZ?