Hakkımızda

Avita, 2006'dan bu yana Fortune Global 500 listesinde bulunan şirketlerin çalışanlarına psikolojik destekten sağlıklı yaşama, mevzuat danışmanlığından veteriner hizmetlerine kadar birçok konuda çalışanların hayatlarının daha iyiye gitmesine katkı sağlamaktadır. Avita, kurumsal tecrübesini profesyonel online danışmanlar aracılığıyla bireylerle buluşturmakta ve bireylere zorlu yaşam olaylarını daha kolay bir şekilde atlatmasına Avita farkıyla yardımcı olmaktadır.

Avita Bireysel Hizmetler

Avita Bireysel Hizmetler, profesyonel danışmanlığı bireyler için erişilebilir, uygun fiyatlı ve rahat bir hale getirmeyi, böylece yaşamın zorluklarıyla mücadele eden herkesin, her zaman, her yerde yardım alabilmesini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Avita Online Psikolog

Avita Online Psikolog, Avita'nın 2006 yılından bu yana kurumsal müşterilerine vermiş olduğu Online Psikolojik Danışmanlığı artık Avita Bireysel Hizmetler altında bireylerin de kolaylıkla ve güvenle ulaşabileceği bir hizmettir.

Avita Online Psikolog sayesinde hem psikolog hem de danışan, danışan tarafından belirlenen saat ve tarihte online psikolojik danışmanlığı yapabilme rahatlığına sahiptir. Ayrıca online psikolojik danışmanlık sayesinde hem klinik ortamlarda randevuları planlama ve ayarlama zorluğu hem de herhangi bir yerde fiziki olarak bulunma zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Avita Online Psikolog, özellikle psikolojik danışmanlık hizmetinin bulunmadığı kırsal veya uzak bölgelerde yaşayan kişiler, fiziksel engelliler ya da evlerinden herhangi bir sebepten dolayı dışarı çıkamayanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Güven

Tüm Avita Online Psikologları alanlarında uzmanlaşmış ve online psikolojik destek verme standartlarından geçmiştir. Avita, sizi sorununuza en uygun Online Psikolog ile eşleştirir ve güvenli bir şekilde online psikolojik danışmanlık almanızı sağlar.

Avita, KVKK'ya uygun olarak hizmet sağlamakta ve ISO/IEC 27001: 2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Ayrıca IAG Core Partnership, EAEF, EAPA, Peryön üyeliği bulunmaktadır.

Destek

Avita Online Psikologlarından destek almak size tarafsız ve farklı bir bakış açısı sunacak ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olarak ruhsal iyileşme yolunda rehberlik sağlayacaktır. Psikolojik sağlığınız söz konusu olduğunda, doğru online psikologtan online psikolojik danışmanlık almak hayatınızda gözle görünür bir fark yaratabilir.

Performans

Zorlu yaşam olaylarının üstesinden rahatlıkla gelebilmek, iş-özel yaşam dengesini koruyabilmek ve performansınızı, günlük işlevselliğinizi daha da iyi bir seviyeye getirebilmek için Avita Online Psikologlarından size uygun seans saatini belirleyerek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Avita, bir Remed markasıdır.