Expat Destek Programı

Expat Destek Programı Nedir?

Expat Destek, profesyonel yaşamlarını ülkemizde sürdürecek olan yabancı çalışanlar ve ailelerine yeni yaşamlarında destek ve yardımcı olmak üzere hazırlanmış bir programdır.

Program kapsamında yer alan sosyal-kültürel oryantasyon programları ve 7/24 destek hizmetleri ile yabancı çalışanların ve ailelerinin ülkemize uyum sürecine destek olunmaktadır. Expat Destek Programımız tüm ailenin yaşam standartlarını eksiksiz devam ettirmesine yardımcı olmaktadır.

Yeni bir ülke, farklı bir kültür

Yeni bir ülke, farklı bir kültür gerek yabancı çalışanlar gerek aileleri bakımından diğer çalışanlar ve ailelerine göre aşılması gereken ekstra bir stres yükü getirmektedir.

Bilinmeyen şeyler ve öngörülemeyen durumlar insanlar için her zaman stres kaynağı ve kaygı konusu olmuştur. Bu, yeni bir ortamda hem kendi profesyonel kariyerini geliştirmek, hem de ailesinin yaşamını iyi standartlarda devam ettirmek durumunda olan yabancı çalışan için de geçerli bir olgudur.

Bu dönemin hemen başında gerçekleşecek doğru bir eğitim, tanıtım ve yönlendirme; devamında sağlanan etkin yardım ve destek hizmetleri yabancı çalışanların ve ailelerinin bir çok zorluğu kolaylıkla aşmalarını sağlamaktadır.

Uyum sürecine destek

Yeni bir ülke ve kültürün içine giren yabancı çalışanların adaptasyon süreçlerini daha rahat bir şekilde geçirmelerine destek oluyoruz.