Hizmet Sağlayıcı

Hizmet Sağlayıcımız Olmak İster Misiniz?

20 yılı aşkın uluslararası hizmet tecrübesi, gelişmiş altyapı, uzman kadro ve geniş hizmet ağı ile çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını Türkiye'deki şirketlere ve çalışanlara dünya standartlarında sunmayı hedefleyen AVİTA, tamamen iş ve iş yeri odaklı, kurumlara sürdürülebilir yüksek performans ve verimlilik sağlayan bütünsel bir programdır.

AVİTA psikolojik, tıbbi, mali, mevzuat ve teknoloji konulardaki uzman desteğiyle çalışanlara kişisel sorunlarını çözmeleri için bilgilendirme ve danışmanlık yapmakta, iş ve özel yaşam dengelerini başarılı bir şekilde kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Siz de AVİTA'nın hizmet sağlayıcılarından olmak isterseniz bu sayfada bulunan form üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Her başvuruyu titizlikle inceliyor, uygun olduğunu düşündüğümüz adaylarla iletişime geçiyoruz. Tarafımıza yapılan tüm başvururlar KVKK gereğince üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Geri Bildirimde Bulunmak İster Misiniz?

Hizmet sağlayıcımız olup olmadığınıza bakılmaksızın, Hizmet Sağlayıcı ve İş Ortakları Politikamıza uymayan bir hizmet sağlayıcımız hakkında geri bildirimde bulunmak isterseniz, açık kimlikle veya anonim olarak yapabilirsiniz.

Hizmet Sağlayıcı ve İş Ortakları Politikamızla ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Sağlayıcı ve İş Ortakları Politikamıza aykırı olduğunu düşündüğünüz durumlarla ilgili geri bildirimde bulunmak için tıklayınız.

Geri Bildirim

Hizmet Sağlayıcı Başvuru Formu